MUMS

Mēnestiņa grāmatu klubs

Privātums un datu apstrāde

Datu apstrāde

Ievadot datus šajā mājaslapā, jums tiks piedāvāta iespēja daļu no tiem (piemēram, vārdu un e-pasta adresi) saglabāt sīkdatnēs. Sīkdatnes tiek veidotas jūsu ērtībai, lai jums nebūtu jāievada dati no jauna, kad gribat pievienot jaunu komentāru vai veikt jaunu pasūtījumu. Sīkdatnes tiek glabātas vienu gadu, bet jums ir iespēja tās dzēst arī pašam savas pārlūkprogrammas iestatījumos.

Daži bloga ieraksti vai preču apraksti var saturēt iegultu saturu no citām lapām (piemēram, video vai attēlus). Iegultais saturs no citām lapām darbojas tieši tāpat kā saturs, ko lietojat, apmeklējot konkrēto lapu. Ja esat lapā reģistrējies, tā var saglabāt informāciju par jums attiecīgi šīs lapas privātuma politikai.

Jūsu lietojuma informācijas datu apstrādei tiek izmantots Google Analytics.

Pirkumi veikalā

Lai nodrošinātu preces pirkumu un piegādi, mēs ievācam informāciju ar jūsu vārdu un uzvārdu, adresi, telefona numuru, e-pasta adresi un kredītkartes informāciju.

Piegādes informāciju (vārdu, uzvārdu, adresi, telefona numuru un e-pasta adresi) saņems arī preces izgatavotājs Printful Latvia un piegādātāji Latvijas pasts, DPD, DHL, FedEx un/vai USPS. Kredītkartes informāciju saņems pirkuma apstrādes pakalpojumu sniedzējs PayPal. Ar pirkumu saistīto e-pastu nosūtīšanu nodrošina MailChimp, kas saglabā jūsu e-pasta adresi.

Jūsu e-pasta adresi MĒS vēlāk izmantosim arī komunikācijai par jaunākajiem produktiem un bloga postiem – no tā jūs varat atteikties, klikšķinot uz saites katra e-pasta kājenē, vai arī rakstot MUMS uz ve**********@gm***.com

Darījuma dokumentā iekļauto informāciju MĒS grāmatvedības nolūkos glabāsim vismaz 10 gadus. Apskatīt vai dzēst pie MUMS glabāto informāciju jūs varat, rakstot uz e-pastu ve**********@gm***.com

Informācija, kas MUMS nepieciešama administratīviem, juridiskiem vai drošības nolūkiem, netiks dzēsta.

Komentāri blogā

Iesūtot komentārus pie kāda no bloga ierakstiem, MĒS apkopojam ne tikai komentāra saturu, bet arī komentētāja IP adresi, kā arī informāciju par ierīci, kuru lietojat (pārlūkprogrammas lietotāja aģents), lai palīdzētu pasargāt lapu no spambotiem. Jūsu e-pasts anonīmā veidā (hash string) var tikt nosūtīts Gravatar, lai pārliecinātos, vai neizmantojat Gravatar profila attēla automatizēšanas pakalpojumus (vairāk par Gravataršeit). Pēc jūsu komentāra apstiprināšanas jūsu profila attēls būs redzams blakus jūsu komentāram.

Jebkādiem attēliem, ko jūs augšupielādēsiet mājaslapā, tiks saglabāti iegultie atrašanās vietas dati, ja tādus būsiet atstājis. Tos varēs apskatīt ikviens, kas šos attēlus lejupielādēs. Dzēsiet šos datus pirms attēla augšpielādes, ja vēlaties no tā izvairīties.

Jūsu iesniegtie komentāri un to metadati tiek saglabāti lapā uz nenoteiktu laiku. Nereģistrētu lietotāju komentāri var tikt pārbaudīti, izmantojot automatizētu spambotu pārbaudes pakalpojumu. Apskatīt vai dzēst pie MUMS glabāto informāciju jūs varat, rakstot uz e-pastu ve**********@gm***.com

Informācija, kas MUMS nepieciešama administratīviem, juridiskiem vai drošības nolūkiem, netiks dzēsta.


MUMS.LV veido un uztur Lote Šteina | 11075 | Cēsis, Latvija
Ar MUMS var sazināties, rakstot uz ve**********@gm***.com

Scroll to top