MUMS

Mēnestiņa grāmatu klubs

Par MUMS

Lote un Teodors

Hei! Mani sauc Lote Šteina, esmu satura veidotāja, mamma divām mazām meitām un Mēnestiņa grāmatu kluba vadītāja. Es izveidoju un uzturu vietu MUMS.

Šajā lapā atradīsi stāstus un padomus, kas uzkrājušies, audzinot sevi par mammu, būvējot pašai savu lasītāju kopienu, kā arī uzturot vairāk nekā piecpadsmit gadus ilgu draudzību ar manu ļoti raibo draugu grupu.

Ja arī tu šajā lapā atradīsi ko noderīgu vai interesantu, es tikai priecāšos!

Kā tapa vieta MUMS

Kad man bija trīspadmit gadi, es izveidoju interneta forumu, kas ielika pamatus manai draugu ģimenei – vairāk par to lasi šeit.

Tieši kopā ar viņiem es esmu rakstījusi stāstus, spēlējusi teātri, apmeklējusi dzejas nometnes, uzņēmusi fotogrāfijas, filmējusies, veidojusi gada atskata prezentācijas un piedzīvojusi radītprieku visās tā formās. Šī mājaslapa radās kā tā kopīgā radītprieka turpinājums.

7 ieteikumi, kā saglabāt attiecības ar draugiem, kad pāri 25

Mēs satikāmies, kad mums bija četrpadsmit. Ir pagājuši vairāk nekā piecpadsmit gadi, mūsu laiku apēd darbs, attiecības un nogurums, bet te nu mēs esam.

Lasi vairāk blogā

Mūsu draudzība nav bijusi vienkārša, un vairāk par visu mūs kopā tur sajūta, ka esam kļuvuši par ģimeni. Mēs esam strīdējušies, šķīrušies, līguši mieru un kopā uzauguši. Katram no mums ir savs stāsts, ko pastāstīt – daļu no tiem atradīsi mūsu blogā.

Kad veidoju šo mājaslapu, radās arī veikals, kura apģērbu un aksesuāru dizaini tapa, iedvesmu smeļoties tajā, kas uzrunā katru no mums. Visas veikala preces tiek ražotas pēc pasūtījuma, un tās jūsu rokās nogādāšu ar latviešu uzņēmuma Printful starpniecību.

Tomēr drīz vien es sapratu, ka man nepietiek tikai ar veikalu un blogu. Ka gribu radīt jaunu telpu, kurā būt – tāpat kā pirms tiem vairāk nekā piecpadsmit gadiem.

Un tā tapa Mēnestiņa grāmatu klubs.

Mēnestiņa grāmatu klubs

Kas padarīts 2023. un kas plānots 2024. gadā? Teikšu godīgi, esmu nobijusies. Negribas nemaz mēģināt, jo tad pastāv iespēja, ka man nesanāks. Kamēr tikai sapņoju un plānoju, tas viss vēl var būt tik liels un spožs kā es ceru.

Lasi vairāk blogā

MUMS ir
4 gadi!

Paldies visiem, kas noticēja un seko šim projektam! Par to, kā ir gājis, un kādi ir MŪSU nākotnes plāni.

Lasi vairāk blogā

Scroll to top