MUMS

Mēnestiņa grāmatu klubs

Pirkuma un piegādes noteikumi

Visām veikala precēm ir bezmaksas piegāde Latvijā. Pasūtījumiem ārpus Latvijas tiek piemērota standarta piegādes maksa.

Preces piegādā Latvijas pasts, DPD, DHL, FedEx vai USPS – dažiem no šiem piegādātājiem tālruņa numurs piegādei ir jānorāda obligāti. Ja nenorādīsiet to, veicot pasūtījumu, mums būs ar jums jāsazinās, lai to labotu, kā dēļ var ieilgt piegāde.

Preces izgatavošana un piegāde uz adresi Latvijā aizņems 4-11 darba dienas. Prece tiek izgatavota 2-7 darba dienās, piegādāta 2-4 darba dienās. Lai prece tiktu piegādāta laikā, jums ir obligāti jānorāda pareiza adrese. Kad jūsu pasūtījums tiks izsūtīts, MĒS jums nosūtīsim e-pastu ar izsekošanas numuru.

Ja jūs nesaņemat šādu e-pastu 7 darba dienu laikā*, rakstiet mums uz ve**********@gm***.com

Pasūtījumu kavēšanās Covid-19 laikā

Pirmkārt, milzīgs paldies visiem, kas ir atbalstījuši MŪS šajā nemierīgajā laikā. Katrs jūsu pirkums ir palīdzējis cīnīties ar nedrošību un trauksmi, kas radās, globālajai pandēmijai sākoties, un mēs ļoti augstu vērtējam jūsu pacietību.

Šobrīd ražošana Eiropā ir atgriezusies ierastajās sliedēs un visas veikalā MUMS atrodamās preces tiks piegādātas bez kavēšanās, ja pasūtījums tiek veikts Latvijā. Ja pasūtījumu veicat no citas Eiropas valsts, ASV vai Dienvidamerikas, izgatavošana un piegāde iespējams aizņems līdz pat 21 darba dienai. Sazinieties ar MUMS, lai noskaidrotu precīzākas aplēses.

Liels paldies par jūsu pacietību un sargājiet sevi!

Sūtījums nepienāca?

Ja jūsu pasūtījums nav pienācis noteikto 4-11 darba dienu laikā*, noteikti dodiet MUMS ziņu! Pirms tam pārbaudiet piegādes informāciju – īpaši adresi. Ja adrese ievadīta kļūdaini, MĒS labprāt nosūtīsim jums preci uz pareizo adresi, bet otrreizējā piegāde būs jāapmaksā jums.

Ja adrese ievadīta pareizi, tad rakstiet MUMS uz ve**********@gm***.com, iekļaujot sūtījuma numuru. Risināsim!

*izņēmums – Covid-19 izraisītās kavēšanās skartās preces, skatīt augstāk


Preces atgriešana

Tā kā visas MUMS.lv preces tiek izgatavotas pēc pasūtījuma, tās atgriezt atpakaļ nevar. Vienīgais izņēmums ir preces ar bojājumiem (skatīt zemāk). Iepriekš ļoti uzmanīgi izpētiet izmēru aprakstus, lai neiegādātos nepareizu izmēru! Apmainīt pret lielāku vai mazāku izmēru pēc pirkuma veikšanas nebūs iespējams.

Bojāta prece?

Ja nu gadījumā jums pienāk izstrādes vai piegādes laikā bojāta prece, vai jūs esat saņēmis preci, ko neesat pasūtījis, nofotografējiet gan uzlīmi uz paciņas, gan bojāto/nepareizo preci un nedēļas laikā kopā ar pasūtījuma numuru sūtiet uz ve**********@gm***.com


Maksājumi un to atcelšana

MĒS pieņemam Visa, Mastercard, American Express, and Discover kredītkartes, kā arī PayPal maksājumus. Ja vēlaties atcelt savu pirkumu, sazinieties ar mums 24 stundu laikā pēc maksājuma veikšanas. MĒS paturam tiesības jebkurā brīdī atcelt jebkuru pasūtījumu pēc saviem ieskatiem. Abos gadījumos pirkuma summa tiks pilnībā atgriezta.


MUMS.LV veido un uztur Lote Šteina | 11075 | Rīga, Latvija
Ar MUMS var sazināties, rakstot uz ve**********@gm***.com
Uz visiem e-pastiem garantēta atbilde 24 stundu laikā

Scroll to top